SMCJ15CA-M3/9AT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 751
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 11,568
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
דומים
דומים
Diotec Semiconductor
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
24.4V מלחץ 61.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB, SMC
SMCJ15CA-M3/9AT
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ15CA-M3/9AT-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ15CA-M3/9AT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
61.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V