SMCJ15CAHE3/57T אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 751
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
דומים
קיים במלאי: 116
דומים
קיים במלאי: 602
24.4V מלחץ 61.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB
SMCJ15CAHE3/57T
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ15CAHE3/57TGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ15CAHE3/57T
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SMCJ15CAHE3/57T דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
61.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V