SMCJ160A-E3/57T אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
STMicroelectronics
Eaton - Electronics Division
Bourns Inc.
Microchip Technology
קיים במלאי: 307
259V מלחץ 5.8A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB
SMCJ160A-E3/57T
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ160A-E3/57TGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ160A-E3/57TGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ160A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ160A-E3/57T
תיאור
TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5.8A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
160V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
178V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
259V