SMCJ160AHE3/57T אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 9,448
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
קיים במלאי: 307
Bourns Inc.
Comchip Technology
259V מלחץ 5.8A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB
SMCJ160AHE3/57T
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ160AHE3/57T-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ160AHE3/57T
תיאור
TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5.8A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
160V
מתח - פריצה (מינ')
178V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
259V