SMCJ24CA-E3/57T
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ24CA-E3/57TGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ24CA-E3/57TGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ24CA-E3/57T
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.9V מלחץ38.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ24CA-E3/57T דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
38.6A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V