SMF24A-HE3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
SMF24A-HE3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMF24A-HE3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMF24A-HE3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMF24A-HE3-08
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO219AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.9V מלחץ5.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-219AB (SMF)‎
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
200W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
סדרה
קיבוליות @ תדר
244pF ב-1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C (TJ)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז‏ / תיבה
DO-219AB
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5.1A