SMF24A-HM3-18 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 19,422
גיליון נתונים
38.9V מלחץ 5.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-219AB (SMF)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-219AB SFM
SMF24A-HM3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
SMF24A-HM3-18-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMF24A-HM3-18
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO219AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
200W
סדרה
קיבוליות @ תדר
244pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C (TJ)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז‏ / תיבה
DO-219AB
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5.1A