TZMB15-GS08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-TZMB15-GS08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-TZMB15-GS08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-TZMB15-GS08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TZMB15-GS08
תיאור
DIODE ZENER 15V 500MW SOD80
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 500 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-80 MiniMELF
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TZMB15-GS08 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 11 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.5 V @ 200 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-80 MiniMELF
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms