TZMC15-GS18
מק"ט מוצר של DigiKey
TZMC15-GS18GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TZMC15-GS18GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TZMC15-GS18
תיאור
DIODE ZENER 15V 500MW SOD80
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-80 MiniMELF
מודלים EDA/CAD
TZMC15-GS18 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 11 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.5 V @ 200 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-80 MiniMELF
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms