V12P10-M3/86A
מק"ט מוצר של DigiKey
V12P10-M3/86AGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
V12P10-M3/86AGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
V12P10-M3/86AGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V12P10-M3/86A
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 12A הרכבה משטחית ‎TO-277A (SMPC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
V12P10-M3/86A דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
700 mV @ 12 A
יצרן
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
250 µA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
‎TO-277A (SMPC)‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
12A