V20PW10C-M3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
V20PW10C-M3/IGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
V20PW10C-M3/IGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
V20PW10C-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V20PW10C-M3/I
תיאור
DIODE ARR SCHOTTKY 100V SLIMDPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 100 V 10A הרכבה משטחית 3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
זרם - דלף הפוך @ Vr
300 µA @ 100 V
סדרה
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
SlimDPAK
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
10A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
790 mV @ 10 A