V25PN60-M3/87A זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 24,843
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 12,800
גיליון נתונים
Nexperia USA Inc.
דיודות 60 V 6.4A הרכבה משטחית ‎TO-277A (SMPC)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TO-277A
eSMP® Package Evolution
V25PN60-M3/87A
מק"ט מוצר של DigiKey
V25PN60-M3/87A-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V25PN60-M3/87A
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 6.4A TO277A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
590 mV @ 25 A
יצרן
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
6 mA @ 60 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
‎TO-277A (SMPC)‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
6.4A