VB30200C-E3/8W
מק"ט מוצר של DigiKey
VB30200C-E3/8WGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
VB30200C-E3/8WGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
VB30200C-E3/8WGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VB30200C-E3/8W
תיאור
DIODE ARR SCHOT 200V 15A TO263AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 200 V 15A הרכבה משטחית 3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VB30200C-E3/8W דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 15 A
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
160 µA @ 200 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז ההתקן של הספק
TO-263AB (D2PAK)
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מספר מוצר בסיס
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
15A