VS-100TPS12L-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-100TPS12L-M3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-100TPS12L-M3
תיאור
SCR 1.2KV 157A TO-247AD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
157 A
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
300 mA
אריזה
צינור
זרם - מצב מופסק (מקס')
100 µA
סטטוס החלק
פעיל
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
A‏935‏ ב-Hz‏50‏
מתח - מצב מופסק
1.2 kV
סוג SCR
התאוששות סטנדרטית
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.5 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
100 mA
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - מצב מופעל (Vtm) (מקס')
1.61 V
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
זרם - מצב מופעל ‎(It (AV))‎‏ (מקס')
100 A