VS-100TPS12LHM3
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-100TPS12LHM3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-100TPS12LHM3
תיאור
SCR 1.2KV 157A TO-247AD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
300 mA
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
זרם - מצב מופסק (מקס')
100 µA
אריזה
צינור
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
A‏935‏ ב-Hz‏50‏
סטטוס החלק
פעיל
סוג SCR
התאוששות סטנדרטית
מתח - מצב מופסק
1.2 kV
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.5 V
דירוג
לרכב
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
100 mA
הרשאה
AEC-Q101
מתח - מצב מופעל (Vtm) (מקס')
1.61 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מצב מופעל ‎(It (AV))‎‏ (מקס')
100 A
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
157 A