VS-10CTQ150PBF אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 10,407
גיליון נתונים
ישירים
SMC Diode Solutions
קיים במלאי: 11,040
גיליון נתונים
SMC Diode Solutions
דומים
STMicroelectronics
דומים
STMicroelectronics
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 150 V 5A חור מעבר ‎TO-220-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VS-10CTQ150PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
10CTQ150PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-10CTQ150PBF
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 150V 5A TO2203
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
VS-10CTQ150PBF דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
930 mV @ 5 A
יצרן
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 150 V
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
חור מעבר
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
5A