VS-15ETL06-M3 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 870
גיליון נתונים
דומים
Power Integrations
קיים במלאי: 3,349
דיודות 600 V 15A חור מעבר TO-220AC
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VS-15ETL06-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-15ETL06-M3GI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-15ETL06-M3
תיאור
DIODE STANDARD 600V 15A TO220AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
220 ns
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 600 V
אריזה
צינור
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
TO-220AC
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
15A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.05 V @ 15 A