VS-15MQ040-M3/5AT
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-15MQ040-M3/5ATTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VS-15MQ040-M3/5ATCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VS-15MQ040-M3/5ATDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-15MQ040-M3/5AT
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 1.5A DO214AC
תיאור מפורט
דיודות 40 V 1.5A הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 µA @ 40 V
קיבוליות @ Vr‏, F
134pF ב-10V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1.5A
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
430 mV @ 1.5 A