VS-15MQ040NTRPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
15MQ040NPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
15MQ040NPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
15MQ040NPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-15MQ040NTRPBF
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 1.5A DO214AC
תיאור מפורט
דיודות 40 V 1.5A הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VS-15MQ040NTRPBF דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 µA @ 40 V
קיבוליות @ Vr‏, F
134pF ב-10V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1.5A
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
490 mV @ 2 A