VS-15MQ040HM3/5AT
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-15MQ040HM3/5ATGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
VS-15MQ040HM3/5ATGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
VS-15MQ040HM3/5ATGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-15MQ040HM3/5AT
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 1.5A DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 1.5A הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 µA @ 40 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
134pF ב-10V, 1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1.5A
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AC (SMA)‎
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
430 mV @ 1.5 A
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA