VS-16CTQ100PBF פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 7,669
גיליון נתונים
ישירים
SMC Diode Solutions
קיים במלאי: 3,718
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 635
דומים
STMicroelectronics
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 100 V 8A חור מעבר ‎TO-220-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VS-16CTQ100PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
16CTQ100PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-16CTQ100PBF
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 100V 8A TO2203
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
VS-16CTQ100PBF דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
720 mV @ 8 A
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
550 µA @ 100 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
סוג ההרכבה
חור מעבר
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
8A