VS-20CTQ045-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-20CTQ045-M3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-20CTQ045-M3
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 45V 20A TO2203
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 45 V 20A חור מעבר ‎TO-220-3
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
760 mV @ 20 A
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 mA @ 45 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
45 V
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
20A