VS-QA250FA20
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-QA250FA20GI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-QA250FA20
תיאור
DIODE MOD SCHOT 200V 250A SOT227
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 2 בלתי תלויים 200 V 250A הרכבה בשלדה SOT-227-4, miniBLOC
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
54 ns
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
90 µA @ 200 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
תצורת דיודה
2 בלתי תלויים
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
SOT-227-4, miniBLOC
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז ההתקן של הספק
SOT-227
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
250A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 200 A