VS-QA300FA17
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-QA300FA17-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-QA300FA17
תיאור
DIODE MOD SCHOT 170V 300A SOT227
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 2 בלתי תלויים 170 V 300A הרכבה בשלדה SOT-227-4, miniBLOC
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
71 ns
אריזה
בתפזורת
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 µA @ 170 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
תצורת דיודה
2 בלתי תלויים
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
SOT-227-4, miniBLOC
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
170 V
מארז ההתקן של הספק
SOT-227
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
300A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
980 mV @ 200 A