AVE030020E16R0KE
מק"ט מוצר של DigiKey
AVE300-16-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AVE030020E16R0KE
תיאור
ADJ PWR RES 16 OHM 300W CHAS MT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 Ohms 300 W גררה (Slide) נגד הספק מתכוונן הרכבה בשלדה קוטר חיצוני (OD‏) 1.126‏ אינץ', קוטר פנימי (ID‏) 0.748‏ אינץ' (28.60‏ מ"מ x‏ 19.00‏ אינץ') 8.500‏ אינץ' (215.90‏ מ"מ) אורך
קטגוריה
טולרנס
±10%
יצרן
Vishay Huntington Electric Inc.
סוג כוונון
גררה (Slide)
סדרה
קוטר
קוטר חיצוני (OD‏) 1.126‏ אינץ', קוטר פנימי (ID‏) 0.748‏ אינץ' (28.60‏ מ"מ x‏ 19.00‏ אינץ')
אריזה
בתפזורת
אורך
8.500‏ אינץ' (215.90‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
התנגדות
16 Ohms
סיומת
נעל הלחמה
הספק (Watts)
300 W