AVE030020E20R0KE
מק"ט מוצר של DigiKey
AVE300-20-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AVE030020E20R0KE
תיאור
ADJ PWR RES 20 OHM 300W CHAS MT
תיאור מפורט
20 Ohms 300 W גררה (Slide) נגד הספק מתכוונן הרכבה בשלדה קוטר חיצוני (OD‏) 1.126‏ אינץ', קוטר פנימי (ID‏) 0.748‏ אינץ' (28.60‏ מ"מ x‏ 19.00‏ אינץ') 8.500‏ אינץ' (215.90‏ מ"מ) אורך
קטגוריה
טולרנס
±10%
התנגדות
20 Ohms
הספק (Watts)
300 W