T54EE157M035ESA050
מק"ט מוצר של DigiKey
3581-T54EE157M035ESA050TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3581-T54EE157M035ESA050CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3581-T54EE157M035ESA050DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T54EE157M035ESA050
תיאור
CAP TANT POLY 150UF 35V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 43
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 35 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏50‏ ב-kHz‏100‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
Vishay Polytech
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-125°C
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
150 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.169‏ אינץ' (4.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
EE
מתח - נומינלי
35 V