SI4100DY-T1-E3
מק"ט מוצר של DigiKey
SI4100DY-T1-E3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SI4100DY-T1-E3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SI4100DY-T1-E3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SI4100DY-T1-E3
תיאור
MOSFET N-CH 100V 6.8A 8SO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 38
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 6.8A (Tc) 2.5W (Ta), 6W (Tc) הרכבה משטחית 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SI4100DY-T1-E3 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
20 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
600 pF @ 50 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
2.5W (Ta), 6W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V