SIHA25N60EFL-E3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Siliconix
קיים במלאי: 983
גיליון נתונים
ישירים
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 530
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
Infineon Technologies
קיים במלאי: 709
Infineon Technologies
קיים במלאי: 77
STMicroelectronics
קיים במלאי: 304
Taiwan Semiconductor Corporation
תעלת N 600 V 25A (Tc) 39W (Tc) חור מעבר TO-220 מארז מלא
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SIHA25N60EFL-E3
מק"ט מוצר של DigiKey
SIHA25N60EFL-E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIHA25N60EFL-E3
תיאור
MOSFET N-CHANNEL 600V 25A TO220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
75 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2274 pF @ 100 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
39W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220 מארז מלא
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V