SIHB12N60ET1-GE3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Rohm Semiconductor
תעלת N 600 V 12A (Tc) 147W (Tc) הרכבה משטחית TO-263 (D2PAK)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TO-263-3
SIHB12N60ET1-GE3
מק"ט מוצר של DigiKey
SIHB12N60ET1-GE3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIHB12N60ET1-GE3
תיאור
MOSFET N-CH 600V 12A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
58 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
אריזה
בתפזורת
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
937 pF @ 100 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
147W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-263 (D2PAK)
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V