SIHF12N50C-E3 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay Siliconix
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תעלת N 500 V 12A (Tc) 36W (Tc) חור מעבר TO-220 מארז מלא
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SIHF12N50C-E3
מק"ט מוצר של DigiKey
SIHF12N50C-E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIHF12N50C-E3
תיאור
MOSFET N-CH 500V 12A TO220
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
48 nC @ 10 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
±30V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1375 pF @ 25 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
36W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
500 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-220 מארז מלא
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V