SQD50P06-15L_GE3
מק"ט מוצר של DigiKey
SQD50P06-15L_GE3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SQD50P06-15L_GE3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SQD50P06-15L_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SQD50P06-15L_GE3
תיאור
MOSFET P-CH 60V 50A TO252
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 60 V 50A (Tc) 136W (Tc) הרכבה משטחית ‎TO-252AA‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SQD50P06-15L_GE3 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
150 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
5910 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
136W (Tc)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V