SQD50P06-15L_T4GE3
מק"ט מוצר של DigiKey
742-SQD50P06-15L_T4GE3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
742-SQD50P06-15L_T4GE3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
742-SQD50P06-15L_T4GE3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SQD50P06-15L_T4GE3
תיאור
P-CHANNEL 60-V (D-S) 175C MOSFET
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 60 V 50A (Tc) 136W (Tc) הרכבה משטחית ‎TO-252AA‎
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
150 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
5910 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
136W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V