SUD50P06-15-GE3 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MOSFET P-CH 60V 50A TO252 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 63 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת P 60 V 50A (Tc) 2.5W (Ta), 113W (Tc) הרכבה משטחית TO-252AA |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SUD50P06-15-GE3 דגמים |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V3 ב-µA250 |
יצרן | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 165 nC @ 10 V |
סדרה | Vgs (מקס') ±20V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 4950 pF @ 25 V |
סטטוס החלק פעיל | פיזור הספק (מקס') 2.5W (Ta), 113W (Tc) |
סוג FET | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
טכנולוגיה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 60 V | מארז ההתקן של הספק TO-252AA |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז / תיבה |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 4.5V, 10V | מספר מוצר בסיס |