SUD50P06-15
מק"ט מוצר של DigiKey
4518-SUD50P06-15TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4518-SUD50P06-15CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4518-SUD50P06-15DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SUD50P06-15
תיאור
MOSFET P-CH 60V 50A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 60 V 50A (Tc) 2.5W (Ta), 113W (Tc) הרכבה משטחית TO-252 (DPAK)
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏15‏, A‏17‏, V‏10‏
Vgs (מקס')
±20V
פיזור הספק (מקס')
2.5W (Ta), 113W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
מארז ההתקן של הספק
TO-252 (DPAK)
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V