SUD50P06-15-GE3
מק"ט מוצר של DigiKey
SUD50P06-15-GE3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SUD50P06-15-GE3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SUD50P06-15-GE3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SUD50P06-15-GE3
תיאור
MOSFET P-CH 60V 50A TO252
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 63
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 60 V 50A (Tc) 2.5W (Ta), 113W (Tc) הרכבה משטחית ‎TO-252AA‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SUD50P06-15-GE3 דגמים
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
165 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
4950 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
2.5W (Ta), 113W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-252AA‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V