SUM70101EL-GE3
מק"ט מוצר של DigiKey
SUM70101EL-GE3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SUM70101EL-GE3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SUM70101EL-GE3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SUM70101EL-GE3
תיאור
MOSFET P-CH 100V 120A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 42
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 100 V 120A (Tc) 375W (Tc) הרכבה משטחית TO-263 (D2PAK)
מודלים EDA/CAD
SUM70101EL-GE3 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
190 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
7000 pF @ 50 V
פיזור הספק (מקס')
375W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
TO-263 (D2PAK)
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V