173D226X0035Y זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Vishay Sprague
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Vishay Sprague
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
KEMET
קיים במלאי: 39
דומים
KEMET
22 µF יצוק קבלי טנטלום 35 V אקסיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
173D226X0035Y
מק"ט מוצר של DigiKey
173D226X0035Y-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
173D226X0035Y
תיאור
CAP TANT 22UF 20% 35V AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 43
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
173D226X0035Y דגמים
קטגוריה
סוג
יצוק
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
מארז‏ / תיבה
אקסיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.280‏ אינץ' x‏ אורך 0.550‏ אינץ' (13.97‏ מ"מ x‏ 7.11‏ מ"מ)
קיבוליות
קוד גודל של היצרן
Y
טולרנס
±20%
מאפיינים
שימוש כללי
מתח - נומינלי
35 V