T55B157M6R3C0040
מק"ט מוצר של DigiKey
718-2029-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
718-2029-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
718-2029-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T55B157M6R3C0040
תיאור
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 53
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 6.3 V 1411 (3528 מטרי) mOhm‏40‏ ב-kHz‏100‏
מודלים EDA/CAD
T55B157M6R3C0040 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏40‏ ב-kHz‏100‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מארז‏ / תיבה
1411 (3528 מטרי)
גודל / מידה
אורך 0.138‏ אינץ' x‏ רוחב 0.110‏ אינץ' (3.50 מ"מ x‏ 2.80‏ מ"מ)
קיבוליות
150 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.083‏ אינץ' (2.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
B
מתח - נומינלי
6.3 V