TH3D476K016C0600
מק"ט מוצר של DigiKey
718-1271-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
718-1271-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
718-1271-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TH3D476K016C0600
תיאור
CAP TANT 47UF 10% 16V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µF יצוק קבלי טנטלום 16 V 2917 (7343 מטרי) 600mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TH3D476K016C0600 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
יצרן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סדרה
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
0.122‏ אינץ' (3.10‏ מ"מ)
קיבוליות
קוד גודל של היצרן
D
טולרנס
±10%
ערכים נקובים
AEC-Q200
מתח - נומינלי
16 V
מאפיינים
לרכב
סוג
יצוק
דירוג
לרכב
ESR (התנגדות טורית שקולה)
600mOhm