GA0603Y104JXAAP31G זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
0.1 µF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
GA0603Y104JXAAP31G
מק"ט מוצר של DigiKey
GA0603Y104JXAAP31G-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GA0603Y104JXAAP31G
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
GA0603Y104JXAAP31G דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±5%