GA0805Y332JBBBT31G זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
אקוויוולנטים-פרמטרית
3300 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
GA0805Y332JBBBT31G
מק"ט מוצר של DigiKey
GA0805Y332JBBBT31G-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GA0805Y332JBBBT31G
תיאור
CAP CER 3300PF 100V X7R 0805
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
GA0805Y332JBBBT31G דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±5%