VJ0402A101FXACW1BC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0402A101FXACW1BCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ0402A101FXACW1BCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ0402A101FXACW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0402A101FXACW1BC
תיאור
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0402A101FXACW1BC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±1%