VJ0402Y103KXXPW1BC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0402Y103KXXPW1BCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ0402Y103KXXPW1BCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ0402Y103KXXPW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0402Y103KXXPW1BC
תיאור
CAP CER 10000PF 25V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0402Y103KXXPW1BC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%