VJ0603A331FXBAC זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Vitramon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Vitramon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
330 pF ±1% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VJ0603A331FXBAC
מק"ט מוצר של DigiKey
VJ0603A331FXBAC-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0603A331FXBAC
תיאור
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
VJ0603A331FXBAC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
טולרנס
±1%