VJ0603A331FXBAP זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
330 pF ±1% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VJ0603A331FXBAP
מק"ט מוצר של DigiKey
VJ0603A331FXBAP-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0603A331FXBAP
תיאור
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
VJ0603A331FXBAP דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±1%