VJ0603Y103KXXCW1BC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1684-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1684-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1684-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0603Y103KXXCW1BC
תיאור
CAP CER 10000PF 25V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0603Y103KXXCW1BC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±10%