VJ0805A101FXACW1BC זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Vishay Vitramon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
Vishay Vitramon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
ישירים
KYOCERA AVX
ישירים
KYOCERA AVX
אקוויוולנטים-פרמטרית
Walsin Technology Corporation
100 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VJ0805A101FXACW1BC
מק"ט מוצר של DigiKey
VJ0805A101FXACW1BC-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0805A101FXACW1BC
תיאור
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
VJ0805A101FXACW1BC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±1%