KGM21BCG1H101FM זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
ישירים
KEMET
ישירים
YAGEO
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
KEMET
100 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
KGM21BCG1H101FM
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM21BCG1H101FMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM21BCG1H101FM
תיאור
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0805
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
KGM21BCG1H101FM דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±1%