VJ0805Y102KXJCW1BC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0805Y102KXJCW1BCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ0805Y102KXJCW1BCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ0805Y102KXJCW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0805Y102KXJCW1BC
תיאור
CAP CER 1000PF 16V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0805Y102KXJCW1BC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±10%